MASTERSTUDIES

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Edukacja w Marion

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Marion jest miastem znajduje się na lewym brzegu malowniczego Mississinewa (śmiech wody) rzeki. Miasto jest nazwana Francis Marion, gen. bryg. Miasto jest ośrodkiem z najszybciej rozwijających się uczelni z obecnie najlepszych uczelni prywatnych w stanach. "

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Edukacja w %Marion. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Edukacja w Marion.

1 Wyniki z Edukacja, Marion, Kształcenie na odległość Filter

Master Of Education (M.Ed. ) Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Magisterskie
<
Studia dzienne
Online

Master of Education (M.Ed.) program Online jest przeznaczony dla nauczyciela klasy poszukuje zaawansowany stopień z naciskiem na program nauczania i nauczania.

Czytaj więcej