Filter
Studia magisterskie
Tanzania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Tanzania. Szukaj studiów magisterskich w Tanzania tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Tanzania, oficjalnie Zjednoczonej Republiki Tanzanii, to kraj w Afryce Wschodniej. Graniczy z Kenii i Ugandy do północy, Rwandy, Burundi i Demokratycznej Republiki Konga na zachód, oraz Zambii, Malawi i Mozambiku na południe. Kraj 's wschodnia granica jest utworzona przez Ocean Indyjski. Kilimanjaro, Afryka 's najwyższa góra, jest w Tanzanii. Tanzania jest krajem o wielkich parków narodowych, gdzie można zobaczyć jedne z najpiękniejszych roślin afrykańskich i fauny.

Studia magisterskie Pedagogika w Tanzania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Tanzania.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Pedagogika, Tanzania

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

... [+]

treści programowe

Wymagania kwalifikacyjne

[-]
Tanzania Mwanza
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku