MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w Tajwan

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Edukacja w Tajwan.

4 Wyniki z Edukacja, Tajwan Filter

Mistrz w nauczaniu języka chińskiego jako języka obcego

Ming Chuan University
MA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W ostatnich latach pole TCS / FL (nauczanie chińskiego jako drugiego / obcego języka) szybko rozszerzyło się w każdym zakątku świata. Program magistra nauczania języka chiński ...

Czytaj więcej

M.ED. w uczeniu się i instrukcji

National Taipei University of Education
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

M.Ed. w nauczaniu i instruktażu skupia się na nauczaniu skoncentrowanym na uczniu, uczeniu się teorii i strategii, mobilnej nauce i ocenie uczenia się.

Czytaj więcej

Mistrz techniki uczenia sieci

中央大學
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydziały Instytutu prowadzą światowej klasy, badania wiodącej. Niektórzy z nich zostali zaproszeni jako keynotes w różnych konferencjach międzynarodowych. Ponadto służą one na ...

Czytaj więcej

Międzynarodowy program Master of przywództwa edukacyjnego i rozwoju zarządzania (elmd)

National Chung Cheng University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master Program w Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska programu ...

Czytaj więcej