Filter
Studia magisterskie
Syria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Syria. Szukaj studiów magisterskich w Syria tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Podobnie jak wielu może myśleć, ten azjatycki kraj ma nic dobrego, niż biblijnych historii, Syria została rosną w miarę zagranicznych atrakcją jest zaniepokojony. Wiele osób odwiedza ten kraj z powodów turystycznych lub po prostu na wakacje. Koszty utrzymania i studiowania tutaj jest przystępne. Arabski jest językiem urzędowym w Syrii. Możesz dostać każdy oczywiście trzeba od Damaszku University, Tishreen University na uniwersytecie w Aleppo.

Studia magisterskie Pedagogika w Syria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Syria.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Pedagogika, Syria

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Syria Damascus
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku