Filter
Studia magisterskie
Sudan Południowy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Sudan Południowy. Szukaj studiów magisterskich w Sudan Południowy tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

W swym najszerszym sensie, wyższe może zostać zdefiniowana jako kształtującego doświadczenia, że ​​ma jakiś wpływ na osobnika. To w konsekwencji może mieć wpływ na sposób indywidualny lub studenta, myśleć, czuje, czy też działa. Pedagogika jest ważnym terminem w edukacji, która odnosi się do metodyki nauczania.

 

Mieszkańcy Południowego Sudanu mają możliwość kontynuowania studiów wyższych w każdym uniwersytecie lub w szkole zawodowej. Choć brakuje obu instytucji, kilka programów mających na celu rozszerzenie aktualnie krajobraz szkolnictwa wyższego w Sudanie Południowym.

Studia magisterskie Pedagogika w Sudan Południowy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Sudan Południowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Pedagogika, Sudan Południowy

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Sudan Południowy Juba
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku