Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Studia magisterskie Pedagogika w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Niemcy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Pedagogika, Niemcy

Mannheim Business School

... [+]

Jakość Essay Poprzedni wiedza metodologiczna

Utwory

Księgowość Finanse Systemy informacyjne Zarządzanie Marketing operacje Opodatkowanie

Akredytacje

AACSB, AMBA, EQUIS

Wybrane ocenami

Wirtschaftswoche: rocznie zaliczana najwyższych pozycjach Financial Times: * # 14 na całym świecie

2 Marketing 6 Economics 3 Finance

Przedstawiciele studentów

.

[-]
Niemcy Mannheim
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Applied Management in Erding

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii ... [+]

European Master of Educational Management

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii Zarządzania (Łotwa) i prywatne University College of Education diecezji Linz ( Austria).

&nbsp

Program jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w wysokiej jakości programów studiów w zakresie zarządzania edukacją na poziomie magisterskim.

&nbsp

Przygotowuje przyszłych liderów instytucji edukacyjnych do pracy w dziedzinie wczesnego dzieciństwa, średnich, zawodowych, dorosłych, kontynuację lub szkolnictwa wyższego i innych sektorów na poziomie krajowym lub międzynarodowym. Program oferuje połączenie praktycznej wiedzy, ramy koncepcyjne i state-of-the-art badań podkreślając globalne spojrzenie na zarządzaniu edukacją. ... [-]

Niemcy Dortmund Treuchtlingen
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku