Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Edukacja w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Studia magisterskie Edukacja w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja w Niemcy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Edukacja, Niemcy

University of Applied Management in Erding

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii ... [+]

European Master of Educational Management

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii Zarządzania (Łotwa) i prywatne University College of Education diecezji Linz ( Austria).

&nbsp

Program jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w wysokiej jakości programów studiów w zakresie zarządzania edukacją na poziomie magisterskim.

&nbsp

Przygotowuje przyszłych liderów instytucji edukacyjnych do pracy w dziedzinie wczesnego dzieciństwa, średnich, zawodowych, dorosłych, kontynuację lub szkolnictwa wyższego i innych sektorów na poziomie krajowym lub międzynarodowym. Program oferuje połączenie praktycznej wiedzy, ramy koncepcyjne i state-of-the-art badań podkreślając globalne spojrzenie na zarządzaniu edukacją. ... [-]

Niemcy Dortmund Treuchtlingen
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Oldenburg. Lifelong Learning Campus

W pełni internetowy, międzynarodowy program zarządzania zaawansowanym zarządzaniem technologią (ang. Management of Technology Enhanced Learning, MTEL) został zaprojektowa ... [+]

Program

W pełni internetowy, międzynarodowy program zarządzania zaawansowanym zarządzaniem technologią (ang. Management of Technology Enhanced Learning, MTEL) został zaprojektowany specjalnie dla dorosłych pracujących, którzy chcą ukończyć studia bez przerywania kariery zawodowej i którzy dążą do podniesienia swoich umiejętności i kompetencji zawodowych w zakresie uczenia się wspomaganego technologią (TEL) . W oparciu o system edukacji edukacyjnej program MTEL przygotuje Cię do strategii i organizacji integracji technologicznej i transformacji w ramach wszystkich elementów systemu edukacyjnego (administracja, nauczanie i uczenie się, badania, IT, zasoby ludzkie i zarządzanie) oraz w całym cykl życia studenta, od planowania i opracowywania programu nauczania po realizację i ocenę kursu. Koncentrując się na cyfrowej transformacji w całej organizacji, MTEL jest odpowiedni dla wszystkich poziomów zarządzania i przyszłego zarządzania wdrażającego nauczanie wspomagane technologią.... [-]

Niemcy Oldenburg
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku