Magister Pedagogika w Makau - Studia magisterskie

Studia magisterskie Pedagogika w Makau. Szukaj studiów magisterskich w Makau tutaj!

Pedagogika

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

W swym najszerszym sensie, wyższe może zostać zdefiniowana jako kształtującego doświadczenia, że ​​ma jakiś wpływ na osobnika. To w konsekwencji może mieć wpływ na sposób indywidualny lub studenta, myśleć, czuje, czy też działa. Pedagogika jest ważnym terminem w edukacji, która odnosi się do metodyki nauczania.

 

Jeśli chcesz przeżyć najlepsze czasy w Chinach, a następnie studia w Makau. Macau daje zapierające dech w piersiach moment, jak pobyt na rok w kraju, przez różne poziomy. Będziesz miłował wspaniałe funkcje i terenie kraju.

Studia magisterskie Pedagogika w Makau. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Makau.

Czytaj więcej

mistrz w edukacji

University of Saint Joseph
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Makau Macau

To Master w program Edukacja jest przeznaczony dla nauczycieli, dyrektorów szkół i osób uczestniczących i / lub zainteresowanych procesów edukacyjnych. Do głównych celów jest identyfikacja przyszłych trendów i wpływów ... [+]

To Master w program Edukacja jest w języku angielskim oraz dyplom przyznawany jest przez USJ i Katolickiego Uniwersytetu Portugalii.

&nbsp

Mistrz w edukacji

&nbsp

Program ten przeznaczony jest dla nauczycieli, dyrektorów szkół i osób uczestniczących i / lub zainteresowanych procesów edukacyjnych. Do głównych celów jest identyfikacja przyszłych trendów i skutków globalizacji w sposób procesy edukacyjne są opracowane i szkołach organizowane są na zmianę. Studenci będą również dyskutować o centralnym miejscu przesłuchania w procesie uczenia się, roli mózgu, napięcia między szkolnictwa i oświaty, budowania trwałego szkół i wpływu społecznego i politycznego i oczekiwań w dziedzinie edukacji. ... [-]