Filter
Studia magisterskie
Litwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Edukacja w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Edukacja w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja w Litwa.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Edukacja, Litwa

Vytautas Magnus University

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub zawodowego licencjata na wszystkich kierunkach studiów. ... [+]

Program studiów Zarządzanie edukacją odpowiada wymaganiom współczesnych systemów edukacyjnych i dlatego jest popularne wśród kandydatów. Program studiów ma na celu przygotowanie menedżerów edukacyjnych dla różnych typów organizacji zaangażowanych w działalność edukacyjną i dydaktyczną. Złożoność efektów uczenia się programu prowadzi naszych przyszłych absolwentów do kariery pedagoga, menedżera ds. Edukacji, programisty zasobów ludzkich.

Studenci będą mieli świetną okazję, aby doświadczyć mieszanej metody uczenia się, która poszerzy ich kompetencje w zakresie technologii ulepszonej i samodzielnej nauki ..

Wymagania dostępu

Aby móc ubiegać się o tytuł magistra lub równoważny, wymagany jest stopień licencjata.... [-]

Litwa Kaunas
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku