Filter
Studia magisterskie
Libia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Libia. Szukaj studiów magisterskich w Libia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Libia, oficjalnie Państwo Libii, jest krajem w regionie Maghrebu Afryce Północnej graniczy z Morzem Śródziemnym na północy, w Egipcie na wschodzie, Sudanem na południowy wschód, Czadu i Nigru na południu, i Algierii i Tunezji do zachód.

Studia magisterskie Pedagogika w Libia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Libia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Pedagogika, Libia

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Libia Tripoli
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku