Filter
Studia magisterskie
Jemen Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Pedagogika w Jemen. Szukaj studiów magisterskich w Jemen tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

W swym najszerszym sensie, wyższe może zostać zdefiniowana jako kształtującego doświadczenia, że ​​ma jakiś wpływ na osobnika. To w konsekwencji może mieć wpływ na sposób indywidualny lub studenta, myśleć, czuje, czy też działa. Pedagogika jest ważnym terminem w edukacji, która odnosi się do metodyki nauczania.

 

Z umiejętności na wzrost, system edukacji Yeman jest szybko rozszerza i udoskonala, aby upewnić się uczeni mogą być konkurencyjne na arenie międzynarodowej. O bogatej historii, kraj oferuje wyjątkowe back drop i perspektywy dla młodych studentów, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej edukacji powszechnej.

Studia magisterskie Pedagogika w Jemen. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Jemen.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Pedagogika, Jemen

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Jemen Sana'a
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku