MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w Dublin

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Dublin, Leinster, który jest z prowincji, to nowoczesne centrum z instytucjami edukacyjnymi, które są znane z wysokiej jakości edukacji. To miasto ma wielkie znaczenie kulturowe. Oferuje on trzy główne uczelnie do osób ubiegających się o Wykształcenie: University of Dublin, National University of Ireland i Dublin City University.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w %Dublin. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Edukacja w Dublin.

3 Wyniki z Edukacja, Dublin Filter

Post Szkoła podstawowa - Professional Master of Education

Hibernia College
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Hibernia College Post Primary Education - Professional Master of Education został ustanowiony, aby zachęcić szerszą grupę osób do uznania nauczania za zawód poprzez zapewnieni ...

Czytaj więcej

Duszpasterstwo ma w badaniach i pracy duszpasterskiej

Mater Dei Institute of Education
MA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister Nauk Duszpasterstwo i oczywiście duszpasterskiej pracy zapewnia rozwój edukacyjny, duszpasterską, duchowego, osobistego i zawodowego dla osób już pracujących lub chcą ...

Czytaj więcej

Mistrz w szkołach podstawowych

Hibernia College
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Primary Education - Professional Master of Education w Post Primary Education został utworzony, aby zachęcić szerszą grupę osób do rozważenia nauczania w szkole pods ...

Czytaj więcej