MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Edukacja w Madryt 2020

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia magisterskie Edukacja w Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja w Madryt.

3 Wyniki z Edukacja, Madryt Filter

Master in Big Data Science

Universidad de Navarra
Hiszpania, Pamplona + 2 Więcej
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
10 miesiące
30 Sep 2019
Język hiszpański
Stacjonarne

Executive Master in Big Data Science (MEBDS) narodził się jako odpowiedź na tę nową rzeczywistość: oferuje program techniczny, a jednocześnie bardzo praktyczny: posiada multid ...

Czytaj więcej

Mistrz w edukacji specjalnej

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Hiszpania, Barcelona + 4 Więcej
Studia menedżerskie
Październik 2020
Język hiszpański
Stacjonarne

Obecny kontekst edukacyjny wymaga profesjonalistów, którzy mogą wspierać uczniów ze specjalnymi potrzebami (zaburzenie spektrum autyzmu, wysokie zdolności, niepełnosprawność i ...

Czytaj więcej

Instituto Franklin – Universidad Alcalá de Henares
Hiszpania, Madryt
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
Zaoczne
Język angielski
Język hiszpański
Stacjonarne

Cele . UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Czytaj więcej