Magister Pedagogika w Francja - Studia magisterskie

Studia magisterskie Pedagogika w Francja. Szukaj studiów magisterskich w Francja tutaj!

Pedagogika

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Master of Education można postrzegać żadnej z szerokiej gamy różnych specjalizacji, wszystko co prowadzi do różnych kariery w branży. Edukacja jako temat ma coraz większe znaczenie, a tym samym szanse są coraz konkurencji, podczas gdy liczba na wejściu na studia jest coraz intensywniejsza.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Studia magisterskie Pedagogika w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Francja.

Czytaj więcej

Aire Studiów Magisterskich EdTech

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Paryż

Celem tego programu Master jest szkolenie przyszłych nauczycieli, naukowców i przedsiębiorców, aby zapewnić zrozumienie przemian zachodzących w edukacji cyfrowej oraz pomóc im w projektowaniu istotnych i trudnych projektów. [+]

Studia magisterskie Pedagogika w Francja. Podjęcia działań w celu promowania edukacji Celem tego programu Master jest szkolenie przyszłych nauczycieli, naukowców i przedsiębiorców, aby zapewnić zrozumienie przemian zachodzących w edukacji cyfrowej oraz pomóc im w projektowaniu istotnych i trudnych projektów. Edukacja jest zglobalizowany: nauczanie wszelkiego rodzaju nośniki są dostępne przez cały czas i wszędzie. Jeśli jest stymulowany przez gospodarkę cyfrową, edukacja musi z nim konkurować. Szkoły są zobowiązane przez społeczeństwo, aby zachęcić kreatywność i chęć uczniów do nauki, aby je zachęcić do podjęcia i akcji, do rozwijania ich jasność, krytyczne myślenie i poczucie solidarności. Ale to cele nie łatwo dostępne, w kontekście kryzysów społecznych, rosnących nierówności i potrzeb demograficznych. Jest to wyzwanie, jesteśmy gotowi podjąć się: edukacja potrzebuje dla nowych przedsiębiorców, nauczycieli i naukowców, a najlepiej, ludzie z tych trzech cech na raz. Szukamy utalentowanych studentów z szczególnym znaczeniu dla poszukiwań, eksperymentów i badań. Nasi kandydaci muszą mieć chęć do pracy razem na ekscytujących projektów współpracy i przyczynić się do edukacji jutra. Foster ludzie cyfrowe Program EdTech jest częścią mistrza AIRE uniwersytetów Paris Descartes i Paris Diderot. Rozwija innowacyjne podejście edukacji i pedagogiki nauczania poprzez badań. Możliwości zawodowe Firma / praca w uruchomieniu lub instytucję Przy wyjściu z kapitanem, absolwentów Zostań instruktażowe projektantów, kierowników redakcyjne oraz kierowników projektów w firmach i wydawców Załóż firmę edukacyjną w Europie, Afryce, Ameryce i Azji ... Weź zajęć dydaktycznych Rozpocząć pracę i dołącz do laboratorium. Öffentlichkeiten Przy wejściu Mistrza, studenci Studenci socjologii edukacji nauk, biologii, nauk kognitywnych, projektowania, informatyki, nauk technicznych, Praktykujących lekarzy wykładowców biorących... [-]