Magister Pedagogika w Bułgaria - Studia magisterskie

Studia magisterskie Pedagogika w Bułgaria. Szukaj studiów magisterskich w Bułgaria tutaj!

Pedagogika

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Ministerstwo edukacji często nadzoruje edukację w Bułgarii. Studenci, którzy realizują studia wyższe na uniwersytecie często się pewien procent patronatem rządu, aby mogły z powodzeniem ukończyć studia.

Studia magisterskie Pedagogika w Bułgaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Pedagogika w Bułgaria.

Czytaj więcej

Magister zarządzania edukacją

European Polytechnical University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2019 Bułgaria Pernik + 1 więcej

Masters in Management Program Edukacyjnej przygotowuje menedżerów i liderów w zakresie zarządzania instytucjami i działań edukacyjnych w zakresie kształcenia formalnego i nieformalnego. [+]

Master of Management Educational

WSTĘP: na dokumentach;

WYMAGANIA: kandydaci z nabytej licencjat z ekonomii lub podobnych programów; wykształcenie średnie, uznawany w UE; średnia ocena dyplomu - Dobra; Dokument o znajomości języka angielskiego.

CZAS TRWANIA: 1,5 roku (3 semestry akademickie).

DYPLOM: Mistrz w zarządzaniu edukacją

Masters in Management Program Edukacyjnej przygotowuje menedżerów i liderów w zakresie zarządzania instytucjami i działań edukacyjnych w zakresie kształcenia formalnego i nieformalnego.

Program kończy się egzaminem państwowym lub obrony pracy dyplomowej. Forma szkolenia - regularne i niepełnym wymiarze czasu pracy.... [-]