MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w Bangladesz

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Studia w Bangladeszu oferuje liczne perspektywy dla studentów. System edukacji w tym kraju jest bardzo dotowane. Uniwersytety, uczelnie i szkoły w Bangladeszu oferuje żywe, twórcze i trudne środowisko, które daje możliwość studentów do rozwijania ich potencjału.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Bangladesz. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Edukacja w Bangladesz.

3 Wyniki z Edukacja, Bangladesz Filter

BRAC University
MA
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

TSL 501 Fundacja Lingwistyki: Składnia i semantyka; Fonetyka, fonologia i morfologia (3 kredyty)

Czytaj więcej

Master of Science in wczesnego rozwoju dziecka

BRAC University
MSc
<
studia niestacjonarne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ograniczenie zasobów ludzkich w dziedzinie wczesnej Rozwoju (ECD) i ogromny popyt na wzmocnienie bazy wiedzy swoich lekarzy doprowadziły do ​​konieczności stosowania akademick ...

Czytaj więcej

Master of Education

BRAC University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uznana w kraju MED / PGD jest roczny program, który zapewnia urzędników państwowych, osób prywatnych i specjalistów pracujących bogate i różnorodne środowisko uczenia się w ce ...

Czytaj więcej