MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Pedagogia Santa Cruz de Tenerife tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Jeśli chcesz nauczyć się uczyć, spróbuj zajęć z pedagogiki. Zajęcia mogą obejmować obserwację, badania, rozwój i analizę zarówno wychowawców, jak i studentów. Może to pomóc zapewnić studentowi zrozumienie zarówno przedmiotów teoretycznych, jak i akademickich.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Pedagogia Santa Cruz de Tenerife. Pobierz wszystkie informacje o Pedagogia i skontaktować się ze szkołą dla Santa Cruz de Tenerife Pedagogia bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Pedagogia, Santa Cruz de Tenerife Filter

Mistrz w zaawansowanych badaniach pedagogicznych

Universidad de La Laguna
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 semestry
Język hiszpański
Online

Mistrz w Zaawansowanych Studiów Edukacyjnych jest zaprojektowany z myślą o promowaniu szkolenia naukowców i wykwalifikowanych specjalistów do opracowania analizy i generowania ...

Czytaj więcej

Pozaformalnego Magister psychologii w interwencji w kontekstach kształcenia formalnego i

Universidad de La Laguna
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Mistrz w kontekście interwencji psychologii i pozaformalnej edukacji formalnej ofert zorientowanych kształcenia akademickiego i specjalizacji zawodowej.

Czytaj więcej