Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Outdoor Sports tutaj!

Tytuł magistra to program dla studentów, którzy mają tytuł licencjata i chcą głębiej zrozumieć wybrany przez siebie temat. Te stopnie pozwalają uczniom badać wybrany temat i realizować stanowiska na poziomie zarządzania w branży.

Co to jest Master w Outdoor Sports? Uczniowie, którzy nie tylko kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, ale także dzielić się swoją pasją z innymi, mogą z przyjemnością zdobyć tytuł Mistrza w sporcie. Studenci mogą brać udział w kursach dotyczących ochrony, nauczania na świeżym powietrzu, określonych sportów na wolnym powietrzu i wielu innych. Takie zajęcia zazwyczaj przygotowują studentów do projektowania i realizacji programów dla miłośników przyrody. Studenci spędzają około dwóch lat, aby ukończyć program studiów magisterskich w sporcie.

Dzięki zdobyciu tytułu Mistrza w sporcie, studenci mogą opanować wszystkie rodzaje zajęć na świeżym powietrzu, które mogą spędzić w wolnym czasie, jak również w trakcie kariery zawodowej. Ponadto uczniowie mogą uczyć się, jak kształcić różne grupy ludzi. Absolwenci zazwyczaj wychodzą z większym zrozumieniem i docenianiem świata naturalnego.

Mistrz sportów outdoorowych może kosztować różne kwoty dla każdego ucznia. Osoby, które rozważają rozpoczęcie takiej przygody, powinny przejrzeć stawki czesnego każdej szkoły i ich lokalizacje, aby ustalić koszt programu.

Ten program studiów jest idealny dla osób, które chcą spędzić swoją karierę na świeżym powietrzu. Absolwenci, którzy wybierają specjalizację w dziedzinie edukacji, mogą zostać dyrektorami obozów na tradycyjne obozy letnie. W parkach narodowych i stanowych często zatrudniani są absolwenci z tytułem magistra sportów outdoorowych. Co więcej, absolwenci mogą kontynuować przygody dla dorosłych, takie jak zajęcia z turystyki pieszej i spływy kajakowe. Bez względu na ścieżkę kariery, specjaliści ci często spędzają dużo pracy pod gołym niebem.

Niezależnie od tego, czy uczniowie chcą uczyć się w swoich społecznościach, czy w całym innym kraju, prawdopodobnie będzie to dla nich program Master in Outdoor Sports. Ponadto niektórzy studenci wybierają opcję online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Outdoor Sports

The University of Notre Dame Australia

Filozoficzne podejście Mistrza programu Edukacji odkryty w Notre Dame zawiera silne zaangażowanie na rzecz najlepszych praktyk w realizacji zdrowego stylu życia poprzez a ... [+]

Master of Outdoor Education

Kursy Edukacja odkryte w Szkole Nauk o Zdrowiu celem jest dostarczenie niezbędnej wiedzy, praktycznych umiejętności i zdolności przywódcze do osób, które chcą uczyć się w szkołach i ośrodkach kształcenia na zewnątrz. Specjaliści w tej dziedzinie trzeba mieć umiejętności projektowania właściwe, oparty na potrzebach i programy przyjemne, do którego klienci są zobowiązani. Muszą połączyć umiejętności praktycznych odkryte, oceny potrzeb, projektowania i wdrażania bezpiecznych plan i programy edukacyjne na zewnątrz.

Filozoficzne podejście Mistrza programu Edukacji odkryty w Notre Dame zawiera silne zaangażowanie na rzecz najlepszych praktyk w realizacji zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i jego relacji z zewnątrz. Studenci zdobędą doświadczenia w zakresie działań zewnętrznych określone przez akredytację w Krajowym Systemie Rejestracji Outdoor Leadership (NOLRS).... [-]

Australia Fremantle Broome Sydney
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Australia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Fremantle
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Broome
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sydney
    )

)
1
January 2019
Full-time
Part-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku