MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepszą Organizational Administration tutaj!

Tytuł magistra jest opcją edukacyjną dostępną dla studentów po uzyskaniu tytułu licencjata. Ten typ stopnia zajmuje zwykle mniej czasu, ponieważ program nauczania jest bardziej zaawansowany i skoncentrowany.

Co to jest Master in Organizational Administration? Każda udana firma lub organizacja potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów, aby pomóc w pielęgnowaniu funkcjonalnego, uporządkowanego środowiska. Ten rodzaj studiów pomaga przygotować uczniów do odgrywania wiodącej roli poprzez studiowanie zaawansowanych technik zarządzania, taktyk komunikacji i strategii planowania. Niektóre kursy mogą obejmować zasoby ludzkie, etykę, teorię przywództwa, marketing lub umiejętności zarządzania związane z finansami i biznesem. Studenci z magistrem w tej dziedzinie powinni być przygotowani, aby pomóc firmom odnieść sukces.

Ta dziedzina nauki pomaga uczniom w pełni zaangażować ich intuicję przywódczą, która może być pomocnym narzędziem we wszystkich dziedzinach życia. Uczniowie w tym przedmiocie mają również lepsze umiejętności komunikacyjne i zdolności krytycznego myślenia.

Koszt ukończenia studiów zazwyczaj zależy od liczby kursów wymaganych do ukończenia programu. Różne uczelnie mają zwykle swoje własne, unikalne plany nauczania, więc uczniowie powinni skontaktować się ze szkołami, aby uzyskać więcej informacji na temat ich wymagań dotyczących rejestracji.

Studenci z tytułem magistra w administracji organizacji mogą rozważyć możliwości kariery z szerokiego wyboru branż. Zarządzanie organizacyjne i stanowiska administracyjne istnieją w wielu sektorach, od dużych międzynarodowych korporacji po organizacje non-profit i rządowe. Niektóre bardziej popularne zawody znalezione w tej dziedzinie obejmują pracę jako kierownik ds. Szkoleń i rozwoju, dyrektor ds. Sprzedaży, pracownik opieki społecznej, kierownik ds. Zasobów ludzkich i wiele innych. Dążenie do uzyskania tytułu magistra w zakresie administracji organizacyjnej może często pomóc studentom w znalezieniu zatrudnienia bardziej niż studentów posiadających tytuł licencjata.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje stopnie magisterskie dla wykwalifikowanych studentów. Zazwyczaj dostępne są opcje studiów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

3 Wyniki z Organizational Administration Filter

Magister w zarządzaniu zasobami ludzkimi i rozwoju organizacyjnego

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada + 3 więcej

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, który podkreśla ludzi jako strategicznych aktywów gospodarczych i przyszłych menedżerów zasobów ludzkich jak niekwestionowanych liderów tego procesu.

Master of Archives and Records Administration

San Jose State University - School of Information
Online Sierpień 2019 Stany Zjednoczone San Jose

Program Master of Archives and Records Administration na Uniwersytecie Stanowym Uniwersytetu stanu San José przygotowuje studentów do kariery w szybko rozwijających się dziedzinach zarządzania dokumentacją, archiwami korporacyjnymi i zarządzaniem informacjami.

Master of Administration w organizacjach międzynarodowych

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Październik 2019 Polska Wrocław

Program Master of Administration w organizacjach międzynarodowych trwa 2 lata (4 semestry). Aby uzyskać tytuł magistra, studenci muszą napisać i obronić pracę magisterską.