MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Organizational Administration w Europie tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Organizational Administration w Europie. Wszystkie informacje Organizational Administration i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

2 Wyniki z Organizational Administration, Europie Filter

Magister w zarządzaniu zasobami ludzkimi i rozwoju organizacyjnego

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada + 3 więcej

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, który podkreśla ludzi jako strategicznych aktywów gospodarczych i przyszłych menedżerów zasobów ludzkich jak niekwestionowanych liderów tego procesu.

Master of Administration w organizacjach międzynarodowych

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Październik 2019 Polska Wrocław

Program Master of Administration w organizacjach międzynarodowych trwa 2 lata (4 semestry). Aby uzyskać tytuł magistra, studenci muszą napisać i obronić pracę magisterską.