Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Organizational Administration tutaj!

Tytuł magistra jest opcją edukacyjną dostępną dla studentów po uzyskaniu tytułu licencjata. Ten typ stopnia zajmuje zwykle mniej czasu, ponieważ program nauczania jest bardziej zaawansowany i skoncentrowany.

Co to jest Master in Organizational Administration? Każda udana firma lub organizacja potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów, aby pomóc w pielęgnowaniu funkcjonalnego, uporządkowanego środowiska. Ten rodzaj studiów pomaga przygotować uczniów do odgrywania wiodącej roli poprzez studiowanie zaawansowanych technik zarządzania, taktyk komunikacji i strategii planowania. Niektóre kursy mogą obejmować zasoby ludzkie, etykę, teorię przywództwa, marketing lub umiejętności zarządzania związane z finansami i biznesem. Studenci z magistrem w tej dziedzinie powinni być przygotowani, aby pomóc firmom odnieść sukces.

Ta dziedzina nauki pomaga uczniom w pełni zaangażować ich intuicję przywódczą, która może być pomocnym narzędziem we wszystkich dziedzinach życia. Uczniowie w tym przedmiocie mają również lepsze umiejętności komunikacyjne i zdolności krytycznego myślenia.

Koszt ukończenia studiów zazwyczaj zależy od liczby kursów wymaganych do ukończenia programu. Różne uczelnie mają zwykle swoje własne, unikalne plany nauczania, więc uczniowie powinni skontaktować się ze szkołami, aby uzyskać więcej informacji na temat ich wymagań dotyczących rejestracji.

Studenci z tytułem magistra w administracji organizacji mogą rozważyć możliwości kariery z szerokiego wyboru branż. Zarządzanie organizacyjne i stanowiska administracyjne istnieją w wielu sektorach, od dużych międzynarodowych korporacji po organizacje non-profit i rządowe. Niektóre bardziej popularne zawody znalezione w tej dziedzinie obejmują pracę jako kierownik ds. Szkoleń i rozwoju, dyrektor ds. Sprzedaży, pracownik opieki społecznej, kierownik ds. Zasobów ludzkich i wiele innych. Dążenie do uzyskania tytułu magistra w zakresie administracji organizacyjnej może często pomóc studentom w znalezieniu zatrudnienia bardziej niż studentów posiadających tytuł licencjata.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje stopnie magisterskie dla wykwalifikowanych studentów. Zazwyczaj dostępne są opcje studiów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Organizational Administration

ESIC Business & Marketing School

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, k ... [+]

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, który podkreśla ludzi jako strategicznych aktywów gospodarczych i przyszłych menedżerów zasobów ludzkich jak niekwestionowanych liderów tego procesu.

Master jest oficjalnym program oferowany wspólnie z Uniwersytetem Rey Juan Carlos, w oparciu o metodologię, która obejmuje najnowocześniejsze elementy edukacyjne razem szkolenia wysokiej jakości w dziedzinie zarządzania kadrami i rozwoju organizacyjnego.

fundacje edukacyjne Curriculum

Programu studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania kadrami i Rozwoju Organizacyjnego został zaprojektowany z uwzględnieniem ogólnych zasad określonych w art. 3,5 dekretu królewskiego oraz określenia celów szkoleniowych ogólnych i szczególnych umiejętności zawodowe, akademickie i w którym uczeń musi zostać przeszkolony. Podstawowym celem tego tytułu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu szkolenia podyplomowego i naukowe w odniesieniu do zasobów ludzkich i organizacji, przekazywania wiedzy i umiejętności menedżerskich świadczących, że jest bezpośrednio stosowane w dziedzinie zawodowej absolwentów. Szkolenie Mistrza opiera się na łączeniu rygor naukowy z rzeczywistości gospodarczej, integracji teorii i praktyki oraz metody opartej treningowy, dialogu i wymiany doświadczeń, refleksji na temat „przypadków” szkolenia z „symulatorów „biznes i jako baza, rozwój zdolności do analizy i syntezy oraz przegląd znaczenia i odpowiedzialności samej pracy.... [-]

Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada  + 1 Więcej
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
San Jose State University - School of Information

Program Master of Archives and Records Administration na Uniwersytecie Stanowym Uniwersytetu stanu San José przygotowuje studentów do kariery w szybko rozwijających się d ... [+]

Przegląd

Program Master of Archives and Records Administration na Uniwersytecie Stanowym Uniwersytetu stanu San José przygotowuje studentów do kariery w szybko rozwijających się dziedzinach zarządzania dokumentacją, archiwami korporacyjnymi i zarządzaniem informacjami.

Zaawansowana technologia

Studenci uczą się korzystać z zaawansowanych technologii w celu uporządkowania, zachowania i zapewnienia dostępu do rosnącej liczby zasobów cyfrowych i analogowych. Absolwenci internetowego programu studiów MARA będą należeć do nielicznych specjalistów ds. Informacji specjalnie wyszkolonych do zarządzania niezastąpionymi, a jednocześnie bardzo wrażliwymi materiałami cyfrowymi produkowanymi obecnie przez instytucje korporacyjne, rządowe i non-profit.... [-]

Stany Zjednoczone San Jose
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Program Master of Administration w organizacjach międzynarodowych trwa 2 lata (4 semestry). Aby uzyskać tytuł magistra, studenci muszą napisać i obronić pracę magisterską ... [+]

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego atrakcyjnego programu studiów, renomowanego Uniwersytetu Wrocławskiego, tętniącego życiem Wrocławia i ekscytującego życia studenckiego, pobierz aplikację mobilną.

Kandydaci muszą mieć tytuł licencjata w dziedzinie związanej z proponowanym kierunkiem studiów. Program składa się z przedmiotów obowiązkowych i fakultatywnych oraz kursu specjalistycznego. W pierwszym semestrze studenci są przydzielani do specjalności / seminarium zgodnie z ich preferencjami podanymi podczas rekrutacji (pod warunkiem, że spełniają oni wymagania wstępne dla wybranej specjalności / seminarium). W pierwszym semestrze studenci muszą uczestniczyć we wszystkich zajęciach i jednym seminarium specjalności. W kolejnych semestrach studenci mogą wybierać spośród zajęć fakultatywnych i obieralnych. Studenci mogą wybierać spośród oferty przedmiotów fakultatywnych. Program trwa 2 lata (4 semestry). Aby uzyskać tytuł magistra, studenci muszą napisać i obronić pracę magisterską.... [-]

Polska Wrocław
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku