Filter
Studia magisterskie
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Organizacje non-profit w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

NPO oznacza organizację non-profit, która jest grupa, która jest utworzona w celu zapewnienia pomocy publicznej i korzyści w skali lokalnej, krajowej lub światowej. studenci NPO nauczyć się przynieść ulgę po awarii w obszarach zniszczonych przez burze i schronienia i edukacji dla osób przesiedlonych w wyniku wojny i choroby.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Studia magisterskie Organizacje non-profit w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Organizacje non-profit w Europie.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Organizacje non-profit, Europie

Campus Stellae Instituto Europeo

Mistrz ma minimalny okres 6 miesięcy, a maksymalnie 1 roku. Opcją przedłużenia o kolejny rok, za dodatkową opłatą ... ... [+]

Mistrz w międzynarodowej współpracy i zarządzania NGO 's

&nbsp

Mistrz ma minimalny okres 6 miesięcy, a maksymalnie 1 roku. Opcja przedłużenia jednego roku, z dodatkowym kosztem dla studenta 200,00 €. Darmowa usługa aktualizacji przez okres jednego roku po zakończeniu okresu rejestracji i dostępu do forum i sieci społecznych.

&nbsp

&nbsp

Academic Value

Mistrz ma moc 600 akademickich godzin.

&nbsp

&nbsp

TARGET

Absolwenci, dyplom, studenci 4 i 5 klasy, zawodowych i akademickich untitled związane specjalności, prowadzącej w tym ostatnim przypadku Wyższe ekspertem.

&nbsp... [-]

Hiszpania Santiago de Compostela
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Studenci uzyskać dostęp do interdyscyplinarnych zajęciach szkoleniowych, zarówno online i offline. Uczniowie przechodzą różne seminaria. Stosujemy studia on-line za pośre ... [+]

Programy magisterskie w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju przywództwa, w Niemczech w pełnym wymiarze godzin kształcenia na odległość.

Master of Arts (MA) w Odpowiedzialnego Management (MRM) w 15 miesięcy nauki w college'u. Program jest międzynarodową studia wykonawcze, które dają obecnych i przyszłych liderów niezbędną wiedzę i narzędzia do realizacji projektów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu w różnych typach organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem wyników. Program stosuje się do ONZ i PRME zasad zrównoważonego rozwoju i kilku nauczycieli są członkami grup roboczych związanych inicjatywy ONZ Global Compact.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
15 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku