MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Ogrzewanie i wentylacja tutaj!

Tytuł magistra jest pierwszym krokiem po ukończeniu studiów licencjackich w zakresie doskonalenia siebie i wykształcenia. Generalnie wymaga to uzyskania tytułu licencjata, a ukończenie trwa około dwóch lat studiów dziennych.

Co to jest Master w ogrzewaniu i wentylacji? Magister w zakresie ogrzewania i wentylacji pozwala na karierę w inżynierii, projektowaniu, instalacji i konserwacji systemów grzewczych i klimatyzacyjnych w nowych i istniejących konstrukcjach. Powinieneś nauczyć się zawiłości przepływu powietrza i zarządzania przepływem powietrza, aby jak najlepiej obsługiwać klientów, którzy wymagają nowych i zaktualizowanych systemów ogrzewania i wentylacji. Program obejmuje również analizy, badania i metody rozwojowe.

Korzyści z uzyskania tytułu magistra w dziedzinie ogrzewania i wentylacji często obejmują nowe i dogłębne zrozumienie działania tej konkretnej technologii, dzięki czemu można obsługiwać własną jednostkę bez konieczności zatrudniania kosztownego zespołu serwisowego. Możesz także zdobyć nowe umiejętności w zakresie projektowania i krytycznego myślenia.

Koszt programu magisterskiego jest różny dla każdej szkoły w każdym regionie. Sięgnij do szkół, które są zainteresowane, aby określić dokładny koszt.

Kariera związana z Mistrzem Ogrzewania i Wentylacji jest bardzo zróżnicowana. Możesz zdecydować się na projekt jako inżynier, ustanawiając nowe i ekscytujące metody ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Możesz założyć własną firmę zajmującą się ogrzewaniem i wentylacją i zostać CEO własnej firmy. Ta działalność może skupiać się na instalowaniu nowych systemów i aktualizowaniu starych, ale możesz także zostać badaczem lub analitykiem istniejących systemów pod kątem wydajności. Pisarz lub redaktor ds. Informacji technicznych dotyczących ogrzewania i wentylacji to kolejna opcja, która może być otwarta dla ciebie z tytułem magistra.

Powinieneś odkryć, że wiele instytucji na całym świecie oferuje tytuł magistra w zakresie ogrzewania i wentylacji. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

1 Wyniki z Ogrzewanie i wentylacja Filter

Magister inżynierii cieplnej i energetycznej

South Ural State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przedmiot działalności zawodowej: elektrownie cieplne i jądrowe, systemy zaopatrzenia w energię przedsiębiorstw, obiekty małej mocy, instalacje, systemy i zespoły technologii ...

Czytaj więcej