$close

Filtry

Zobacz wyniki

Magister Neuss - Szukaj studiów magisterskich w Neuss tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak M… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Neuss jest niemieckim miastem położonym w zachodnim brzegu Renu, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. To liczy ponad 100.000 osób. Neuss jest identyfikowane z jego zabytków z czasów rzymskich.

Magister Neuss. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Neuss. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Niemczech
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Hochschule Neuss
Neuss, Niemcy

Celem programu studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania Zaawansowanych na Uniwersytecie w Neuss jest przygotowanie studentów do zaawansowanych dowodzenia i pracowników o ... +

Celem programu studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania Zaawansowanych na Uniwersytecie w Neuss jest przygotowanie studentów do zaawansowanych dowodzenia i pracowników obowiązków sektora prywatnego i sektora publicznego -
Magisterskie
studia niestacjonarne
3 semestry
Niemiecki
Ośrodek kształcenia