Filter
Studia magisterskie
Dania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Nauki sportowe w Dania. Szukaj studiów magisterskich w Dania tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

studenci nauka sport często uczą praktycznych umiejętności biznesowych oraz wiedzy o fizjologii ćwiczeń do budowania programów zdrowotnych i fitness w ustawieniach handlowych i instruktażowe. Możliwe miejsca pracy w tej dziedzinie obejmują osobisty trener, dyrektor fitness administratorem klub odnowy biologicznej i centrum fitness przełożonego korporacyjnej.

Pomimo niewielkiej populacji, zajmuje Dania jako jeden z World 's najbardziej innowacyjnych krajów, dzięki silnym naciskiem na badania i wysokiej jakości edukacji. Zostanie także studia w bezpiecznym, przyjaznym, opartych na innowacjach.

Studia magisterskie Nauki sportowe w Dania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki sportowe w Dania.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Europie

1 Results in Nauki sportowe, Dania

Aalborg University

Program Master in Sports Technologii Uniwersytetu w Aalborg, Dania, skupia się na rozwoju urządzeń technologicznych oraz interakcji pomiędzy sprzętem i wydajność człowiek ... [+]

Technologia stała się nieodłączną częścią sportu i rozwoju sportu i rekreacji otworzyła możliwości dla integracji technologii, nie tylko dla uczestników, ale także sportów elitarnych dla ludności w ogóle.

W tym samym czasie, akceptacja sportów jako ważny czynnik dla ogólnego stanu zdrowia jest całkowicie rozpoznany. To uczyniło sport znaczące pole zainteresowania przemysłu.

Program mistrz Technologia Sport w Aalborg University w Danii, skupia się na rozwoju urządzeń technologicznych oraz interakcji pomiędzy sprzętem i wydajność człowieka. W projektach, można pracować z rozwoju i testowania zaawansowanych produktów sportowych i zdrowotnych, jak for instance sportowego, buty, rakiety, podłogi i odzieży.... [-]

Dania Aalborg Copenhagen Esbjerg
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku