Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Nauki społeczne w Troja

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji. Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć interakcje i systemy w społeczeństwie ludzkim. Tematy… Czytaj więcej

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć interakcje i systemy w społeczeństwie ludzkim. Tematy pokrywające się mogą obejmować, jak wspólnoty i populacje tworzą rządy, czynią prawa, rozwijają systemy ekonomiczne czy też podejmują decyzje.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Troy jest miastem, w Pike County, Alabama, Stany Zjednoczone. Troy University jest niepełna cztery lata uczelnia publiczna, która posiada aktualne populacji studentów wynosi około 7000 na głównym kampusie znajduje się w Troi. Urządzeń znajdujących się na terenie uniwersytetu nie są otwarte dla publiczności.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Nauki społeczne w %Troja. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Nauki społeczne w Troja.

Pokaż mniej
Troy University
Troy, Stany Zjednoczone

Program ten ma na celu przekazanie studentom podstaw i wiedzy potrzebnej do zrozumienia stosunkach międzynarodowych.

Program ten ma na celu przekazanie studentom podstaw i wiedzy potrzebnej do zrozumienia stosunkach międzynarodowych. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here