MASTERSTUDIES

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Nauki społeczne w Malezja

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć interakcje i systemy w społeczeństwie ludzkim. Tematy pokrywające się mogą obejmować, jak wspólnoty i populacje tworzą rządy, czynią prawa, rozwijają systemy ekonomiczne czy też podejmują decyzje.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Kształcenie na odległość studia magisterskie w Malezja. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Nauki społeczne w Malezja.

3 Wyniki z Nauki społeczne, Malezja, Kształcenie na odległość Filter

Master of Counselling

HELP University
Malezja, Kuala Lumpur
Studia menedżerskie
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
18 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Program Masters in Counselling obejmuje wszystkie główne obszary studiów wymagane od profesjonalnego doradcy. Zajmuje się zagadnieniami z psychologii społecznej, psychologii r ...

Czytaj więcej

Master of Professional Counselling

Monash University Malaysia
Malezja, Subang Jaya
Studia menedżerskie
24 Feb 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Master of Professional Counselling w Monash University Malaysia to kurs oparty na umiejętnościach odpowiedni dla osób zainteresowanych doradztwem.

Czytaj więcej

Master of Social Sciences

Asia e University
Malezja, Kuala Lumpur
Studia menedżerskie
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Stacjonarne
Online

MSS (By Research) Program ten jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb studentów studiów podyplomowych, którzy zamierzają specjalizować się w dziedzinie nauk społecznych. ...

Czytaj więcej