MASTERSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Nauki społeczne

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Nauki społeczne. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Nauki społeczne.

26 Wyniki z Nauki społeczne, Kształcenie na odległość Filter

Magister w stosunkach międzynarodowych (online)

Queen Mary Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Ten program magisterski skupia się na tradycyjnych obszarach geograficznych stosunków międzynarodowych, a także pojawiających się dziedzin zainteresowania krajami rozwijającymi się. Omawia historyczne znaczenie globalizacji i to, jak dziś odnosi się do szeregu kluczowych kwestii w stosunkach międzynarodowych.

Master of Social Work

Adelphi University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Garden City

Program Master of Social Work (MSW) w niepełnym wymiarze czasu oferowany przez Adelphi University School of Social Work łączy fascynujące studia teoretyczne i szkolenia w świecie rzeczywistym w celu przygotowania studentów do różnych możliwości i nagradzania kariery w ważnym i rozszerzającym się polu.

Master of Social Work

University of Kentucky Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Lexington

Akredytowany przez CSW program MSW na University of Kentucky buduje umiejętności potrzebne do realizacji pasji, zmiany efektów i promowania sprawiedliwości społecznej. Dowiedz się więcej już dziś!

Mistrzem w poradnictwie i doradztwie

European University Cyprus
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu wiedzy naukowej na przygotowanie wykwalifikowanych naukowców, którzy pomogą osobom w planowaniu kariery edukacyjnej i zawodowej, poradnictwa i rozwoju kariery i rozwoju.

Master of Social Work

Our Lady of the Lake University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Antonio + 1 więcej

Worden School of Social Service of Our Lady of the Lake University oferuje całkowicie uznany program studiów magisterskich z zakresu pracy socjalnej online, dzięki czemu pracujący dorośli mają możliwość pracy w kierunku budowania kariery i zorientowania na usługi bez względu na to, gdzie mieszkają. Akredytowana przez CSWE MSW jest jednym z trzech programów studiów magisterskich w Stanach Zjednoczonych, które kładą nacisk na obsługę latynoskich dzieci i rodzin, najszybciej rozwijającej się społeczności demograficznej w kraju.

Master of Leadership in Development Finance - Online

Frankfurt School of Finance & Management
Online Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Frankfurt

Zwiększ swoją karierę dzięki międzynarodowemu tytułowi kierowniczemu. Program Master of Leadership in Development Finance jest przeznaczony dla wschodzących liderów, którzy pasjonują się finansami, a rola finansów jest katalizatorem rozwoju gospodarczego i wzrostu w gospodarkach wschodzących na całym świecie.

Master of Social Work

Winthrop University Online
Online Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Rock Hill

Internetowy internetowy program Master of Social Work na Winthrop University przygotowuje studentów bez doświadczenia w pracy społecznej, aby stać się kompetentnymi, wyspecjalizowanymi pracownikami socjalnymi. Ucz się w 60-godzinnym programie kredytowym, który zaczyna się od podstaw pracy socjalnej i rozwija Twoje umiejętności w zakresie specjalistycznej praktyki społecznej opartej na inicjacji.

Master of Social Work - specjalizacja kliniczna

Sacred Heart University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 20 - 42 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Fairfield + 1 więcej

Rozwiniesz poziom opieki i pomocy, którą możesz zapewnić słabszym grupom społecznym, i będziesz siłą pozytywnej zmiany w społeczności, gdy uzyskasz tytuł Master of Social Work (MSW) online na Sacred Heart University.

Master of International Development

Massey University
Ośrodek kształcenia Online Marzec 2020 Nowa Zelandia Palmerston North

Studia rozwojowe w Massey znajdują się w pierwszej setce na świecie w rankingu QS World University.

Master of Social Work - Advanced Standing

Widener University Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Chester

Internetowy Master of Social Work (MSW) Uniwersytetu Widener University jest akredytowany przez Council on Social Work Education (CSWE). Przygotowuje cię do poprawy zarówno życia, jak i życia innych poprzez kliniczną pracę socjalną i sprawiedliwość społeczną. Skorzystasz z osobistego wsparcia w pielęgnującym i inspirującym środowisku edukacyjnym, a absolwent przygotuje się do egzaminu na licencjonowanego pracownika socjalnego (LSW). Dzięki naszemu programowi skoncentrowanemu na traumie zrozumiesz wpływ traumy, wiodącego czynnika zdrowia psychicznego, nadużywania substancji i innych problemów społeczno-emocjonalnych - na jakość życia.

Online Master w politycznym marketingu

Rome Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Październik 2019 Włochy Rome Italy Online + 1 więcej

Praca w polityce nigdy nie wymagała tak wielu kompetencji zawodowych jak w tym historycznym okresie. Online Master w politycznym marketingu uczy, jak odgrywać aktywną rolę w kampanii wyborczej lub w życiu partii, ale także pisząc o polityce na co dzień.

Executive Master of Public Administration

Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Syracuse + 2 więcej

Programy studiów wyższych Maxwell pomagają zawodowym specjalistom w wypełnianiu luk w umiejętnościach i wiedzy, przygotowują się do przyszłych wyzwań w zakresie zarządzania i polityki, pogłębiają wiedzę na temat najważniejszych problemów globalnych lub zmieniają plany zawodowe.

Magister w międzynarodowych stosunkach gospodarczych

Pyatigorsk State University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 24 - 29 miesiące Wrzesień 2019 Rosja Pyatigorsk + 1 więcej

Program zapewnia pogłębioną analizę teoretycznych i praktycznych zagadnień międzynarodowych stosunków gospodarczych z koncentracją na gospodarce światowej, międzynarodowym prawodawstwie gospodarczym, międzynarodowych praktykach i cenach umów, międzynarodowych stosunkach monetarno-kredytowych, prognozowaniu, organizacji i zarządzaniu operacjami zewnętrznymi gospodarczymi itp.

Master MPI International Cooperation Overseas and Environment

ILERI
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Francja Puteaux + 1 więcej

Wyjątkowe szkolenie BAC 5 we Francji w zakresie szkolenia specjalistów wysokiego szczebla zdolnych do inicjowania i wspierania międzynarodowego i ekologicznego rozwoju terytoriów zamorskich. Celem tego BAC 5, niepublikowanego we Francji, jest przeszkolenie przyszłych przywódców gospodarczych, przemysłowych, stowarzyszeniowych i dyplomatycznych terytoriów zamorskich, aby pomóc państwu, władzom lokalnym i lokalnym przedsiębiorstwom w wyjeździe za granicę. prezentuje przemiany ekologiczne i solidarnościowe, a także strategiczne platformy projekcyjne Francji na świecie.

Magister bezpieczeństwa, kryzysu i zarządzania kryzysowego

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Hiszpania Madrid

Głównym celem jest kształcenie specjalistów w zakresie analizy, podejmowania decyzji i zarządzania zjawisk związanych ze społeczeństwem ryzyka, ze szczególnym sumienności w nowych formach krajowej i międzynarodowej przestępczości oraz zarządzania ryzykiem i awaryjnego.