W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Nauki rolnicze w Ghana

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Nauki rolnicze w Ghana

Nauki rolnicze

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Magistra Nauk Rolniczych zapewni Państwu zdolność rozumienia złożonych czynników, które kształtują systemów rolnych i uzyskania solidnej podstawy zasad naukowych i umiejętności analitycznych istotnych dla globalnej roślin i zwierząt produkcja żywności pochodzącej i włókna.

Ghana, znany jako Republiki Ghany, jest suwerennym państwem położony na Zatoce Gwinejskiej i Oceanu Atlantyckiego w zachodniej Africas

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Ghana. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Nauki rolnicze w Ghana.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Nauki rolnicze Ghana. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Ghana zamiast.

Search for similar programs here