$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Nauki przyrodnicze w Arcata 2022

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej. Badania Nauki przyrodnicze uczą metoda naukowa może być stosowana do badania natury i wszechświata. Może istnieć wiele możliwości specjalizacji w konkretnej… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Badania Nauki przyrodnicze uczą metoda naukowa może być stosowana do badania natury i wszechświata. Może istnieć wiele możliwości specjalizacji w konkretnej branży, takich jak nauki o Ziemi, fizyki lub chemii.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Arcata, CA jest bardzo dumna z Uniwersytetu Humboldta państwa, które ma wysoką rekrutację i oceń dyplomowy. Istnieje również kilka innych szkół społecznych w okolicy.

Studia magisterskie Nauki przyrodnicze w Arcata. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki przyrodnicze w Arcata.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Humboldt State University (HSU) a California State University Campus
Arcata, Stany Zjednoczone

Na Wydziale Nauk Biologicznych możesz wybrać specjalizację z biologii, botaniki lub zoologii. Studenci, którzy specjalizują się w biologii, mogą wybrać specjalizację w jednej ... +

Na Wydziale Nauk Biologicznych możesz wybrać specjalizację z biologii, botaniki lub zoologii. Studenci, którzy specjalizują się w biologii, mogą wybrać specjalizację w jednej z kilku koncentracji: biologii komórkowej / molekularnej, ekologii, biologii ogólnej, biologii morskiej, mikrobiologii lub edukacji przyrodniczej (przygotowanie nauczyciela nauk przyrodniczych). Wszystkie kierunki kładą nacisk na praktyczną naukę i osobistą interakcję z członkami wydziału. Wiele kursów korzysta z wyjątkowego środowiska naturalnego otaczającego stan Humboldt. Programy są tak skonstruowane, aby umożliwić studentom swobodę wyboru przy opracowywaniu programu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Istnieje również wiele możliwości studiowania samodzielnie i pod kierunkiem pedagogicznym. -
Magisterskie
Język angielski