Magister Nauki przyrodnicze w Suzhou - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Nauki przyrodnicze w Suzhou 2018

Nauki przyrodnicze

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Natural Sciences Mistrz 's stopni zapewnić Państwu edukacji największego kalibru w wielu dziedzinach nauki. W naukach przyrodniczych absolwenta, posiadasz możliwość wejść w różnych zawodach: w tym doradztwo techniczne; matematyki i nauczania nauki, wsparcie IT, badania przemysłowe, naukowe dziennikarstwo; rachunkowości i finansów; zarządzania oraz prawo przemysłowe.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

To miasto jest historycznym i kulturalnym centrum w Chinach. Duża część kultury miały wpływ liczby uczelni znajdują się tutaj. Różne ludzie, którzy przychodzą na studia w szkołach, takich jak Uniwersytet Nauki i Technologii w Suzhou uczyniły miasto bardziej żywe i piękne.

Studia magisterskie Nauki przyrodnicze w Suzhou. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki przyrodnicze w Suzhou.

Czytaj więcej

Nauki Chemiczne Zaawansowane MREs

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Chiny Suzhou

Program MRES zaawansowane chemiczne Nauki zapewnia gruntowne wykształcenie i szkolenia, aby zrozumieć różne aspekty obecnego materiału chemii. Program jest wyrównany podobnych programów magisterskich na Uniwersytecie w Liverpoolu i jest dostarczany w całości w języku angielskim. [+]

Przegląd

[-]