$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Studia prawnicze w Republika Dominikańska. Szukaj studiów magisterskich w Republika Dominikańska tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Jak ludzie na całym świecie stają się coraz… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Jak ludzie na całym świecie stają się coraz bardziej ze sobą połączone, skutki prawa i regulacjami dotrzeć dalej niż kiedykolwiek. Dlatego ci, którzy chcą wejść do tej dziedzinie prawnej często uprawiać doświadczenie w badaniach międzynarodowych.

Studia wyższe wykształcenie w Dominikanie jest stosunkowo niedroga opcja w jednym z krajów trhee główne universitites, a mianowicie; Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo i Universidad Central del Este.

Studia magisterskie Studia prawnicze w Republika Dominikańska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia prawnicze w Republika Dominikańska.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Republice Dominikańskiej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Ibero-American University (UNIBE)
Santo Domingo, Republika Dominikańska

Program mający na celu kształcenie umiejętności niezbędnych do rozwoju w dziedzinie podatków, rozpoznający każdy z elementów definiujących ją jako instytucję prawną oraz przed ... +

Program mający na celu kształcenie umiejętności niezbędnych do rozwoju w dziedzinie podatków, rozpoznający każdy z elementów definiujących ją jako instytucję prawną oraz przedmiot materialnego obowiązku podatkowego, który stanowi najbardziej odpowiednią formę podatku od stosunków prawnych. Po ukończeniu tego tytułu magisterskiego absolwent będzie w stanie zidentyfikować i zastosować rozwiązania konfliktów między różnymi podmiotami stosunku prawno-podatkowego, działać w dowolnym porządku podatkowym, w ramach jurysdykcji państwa dominikańskiego i poza nim oraz działać we wniosku podatków zgodnie z interesami, które reprezentuje. Podobnie będą miały narzędzia do rozważenia, z regulacyjnego punktu widzenia, elementów podatków, ich konfiguracji w przepisach oraz ich przydatności w projektowaniu strategii biznesowych. -
Magisterskie
Język hiszpański
Sty 2022
Ośrodek kształcenia