Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Nauki o kosmosie. Znajdź studia magisterskie na kierunku Nauki o kosmosie

Nie tylko może zdobywając tytuł magistra może pomóc uczniom osiągnąć nowe szczyty, gdzie ich kariera jest zainteresowane, może również umożliwić nagradzanie rozwoju osobistego po drodze. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy prowadzą magistra Kosmicznych PAN, stopień, który ma do zaoferowania głębokie zrozumienie przemysłu kosmicznego.

 

Kiedy pyta, co to jest Mistrz Kosmicznych PAN, studenci muszą być w pełni świadomi tego, co pociąga za sobą ta zajęć. Ci, którzy są zaangażowani w ten program będzie świadkiem mnóstwo informacji związanych z miejscem, z pochodzenia wszechświata do technologii, która pozwala na zrozumienie tych pojęć. Tematy programowe mogą obejmować takie obszary jak astrofizyka, planetologii i geofizycznych właściwości ziemi, oprócz badań związanych z odpowiednich technologii, takich jak łączności satelitarnej.

Studenci pragnienie, by zrozumieć wszechświat przekonają się, że uzyskanie stopnia w naukach o kosmosie jest bardzo satysfakcjonujące.Te szczegóły zajęć będzie w stanie pracować dla powstających organizacji poświęcone wymyślania podróże kosmiczne dla współczesnych ludzi. Ponadto absolwenci mogą skorzystać z ich badań na całym świecie, dzięki globalnej perspektywy dało.

 

Jeśli chodzi o koszt uzyskania jednego Master 's, łączna opłata może być bardzo różne w zależności od wielu czynników. Z tego powodu wszyscy uczniowie muszą podjąć świadomą decyzję o tym, czy potencjalny szkoły spotkają istniejących potrzeb.

 

Istnieje wiele lukratywnych i ekscytujących kariery oczekujących absolwentom Master w Kosmicznych PAN. Projektowanie statków kosmicznych to tylko jedna z wielu możliwości, zarówno dla agencji rządowych lub w sektorze prywatnym. Oprócz stanowisk związanych z technicznymi aspektami przestrzeni kosmicznej, absolwenci mogą również znaleźć pracę jako lotniczym lub inżynierów lotniczych.Zakwalifikowani kandydaci mogą nawet zabezpieczyć role nauczycieli w ramach uczelni wyższych.

 

Znalezienie odpowiedniej szkoły może wziąć trochę pracy w imieniu przyszłych studentów, zwłaszcza, gdy w pogoni za tytułem magistra 's. Dla studentów mieszkających w odległych obszarach i dla innych, którzy nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w klasy na bieżąco, online learning może być idealnym sposobem, aby uzyskać dostęp do edukacji najwyższej jakości. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Nauki o kosmosie

KTH Royal Institute of Technology

Inżynieria mikrofalowa Fotonika Przestrzeń Numeryczne badania gęstości widmowej fluktuacji plazmy termicznej Wzrost grafenu na SiC pod wpływem Arambient i H-interkalacj ... [+]

Inżynieria mikrofalowa Fotonika Przestrzeń Numeryczne badania gęstości widmowej fluktuacji plazmy termicznej Wzrost grafenu na SiC pod wpływem Arambient i H-interkalacji Analiza zmienności czasowej pola elektrycznego i magnetycznego w obrębie aurora owalnego Kariera

Program Electromagnetics, Fusion i Space Engineering oferuje studentom niepowtarzalny zakres doświadczenia z wieloma perspektywami kariery po ich ukończeniu.

[-]
Szwecja Stockholm
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Beijing Institute Of Technology

Program inżynierii kosmicznej został uznany za jeden z wiodących programów w inżynierii lotniczej w Chinach. ... [+]

Program inżynierii kosmicznej został uznany za jeden z wiodących programów w inżynierii lotniczej w Chinach. Opierając się na głównych przedmiotach z dziedziny aeronautyki i technologii, mechaniki, nauki o kontroli i inżynierii oraz inżynierii mechanicznej, program ma na celu kultywowanie dobrze uziemionych, kreatywnych, praktycznych i wszechstronnych talentów.

Studenci będą gromadzić rozległe i solidne podstawowe dyscypliny, takie jak ogólny projekt pojazdu, konstrukcyjny projekt samolotu, dynamika lotu i sterowanie lotem, układ napędowy pojazdu i teoria projektowania, i mają zdolność prowadzenia takich prac, jak badania teoretyczne, projektowanie inżynieryjne i rozwój i zarządzanie techniczne.... [-]

Chiny Beijing
Wrzesień 2019
Chiński,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku