MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Nauki o energii Canterbury tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Ci, którzy chcą wiedzieć więcej na temat odnawialnych źródeł energii może chcesz wziąć udział w zajęciach z zakresu nauk energetycznych. Wraz z poznawaniem rodzajów energii, uczniowie mogą dowiedzieć się, jak przechowywać, produkcji i przekazywania zrównoważonych źródeł energii.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Nauki o energii Canterbury. Pobierz wszystkie informacje o Nauki o energii i skontaktować się ze szkołą dla Canterbury Nauki o energii bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki o energii, Canterbury Filter

Magister globalnej transformacji i ładu energetycznego Nice-Berlin

Centre international de formation européenne (CIFE)
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Na skrzyżowaniu teorii i praktyki program magisterski odbywa się w Nicei i Berlinie. Dla studentów, którzy chcą zrozumieć złożoność obecnych przemian energetycznych i pracować ...

Czytaj więcej

Ekspertyzy energia

Across the Pond
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studia w Wielkiej Brytanii w dziedzinie energetyki są dostępne głównie na poziomie magisterskim (studia magisterskie i doktoranckie). Jedną z zalet prowadzenia programu w Angl ...

Czytaj więcej