MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Nauki o energii Sztokholm tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

MSc in Energy Sciences pomaga uczniom kształtowania globalnej przyszłości, jak i własną przyszłość. Stopień wygląda, jak możemy produkować przyjazny środowisku, ekonomicznie oraz społecznie akceptowalne energii.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Jest największym miastem w Szwecji, Sztokholm ma ponad 1,3 mln ludzi w miastach. Miasto składa się z kilku wysp i jest stolicą Szwecji. Sztokholm ma ponad 10 uczelniach.

Nauki o energii Sztokholm. Pobierz wszystkie informacje o Nauki o energii i skontaktować się ze szkołą dla Sztokholm Nauki o energii bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki o energii, Sztokholm Filter

Master In Environomical Pathways for Sustainable Energy Systems (SELECT)

KTH Royal Institute of Technology
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wspólny program magisterski z zakresu środowiskowych Pathways dla zrównoważonych systemów energetycznych (SELECT) jest oferowany przez pięć europejskich uniwersytetów za pośre ...

Czytaj więcej

Magister inżynierii chemicznej dla energii i środowiska

KTH Royal Institute of Technology
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magistra inżynierii chemicznej dla energii i środowiska oferuje studentom wszechstronne wykształcenie w różnych dziedzinach inżynierii chemicznej z naciskiem na zrówno ...

Czytaj więcej