Studia magisterskie Nauki o Ziemi - Magister Nauki o Ziemi

Studia magisterskie Nauki o Ziemi. Znajdź studia magisterskie na kierunku Nauki o Ziemi

Nauki o Ziemi

Tytuł magistra jest stopień naukowy, który jest realizowany po ukończeniu studiów licencjackich. Dla zainteresowanych systemami ziemi, Mistrz Nauk o Ziemi może być dobrą ścieżkę do naśladowania. Większość stopni oferowane będą wymagać od studentów, aby zakończyć pracę badawczą lub pracę magisterską.

Co to jest Mistrz Nauk o Ziemi? Uczniowie spędzają wiele czasu szlifując swoje umiejętności badawczych i uczenia się, jak interakcje różnych elementów naziemnych i biosfery wpływa na klimat. Nacisk kładziony jest na cykle biogeochemiczne i ogólnej nauki atmosferycznego. Uczniowie zdobędą zrozumienia w takich dziedzinach jak chemia atmosferycznego, zjawiska fizyczne, geografii fizycznej, meteorologii i ekologii. Dowiedzą się również jak korzystać z zaawansowanych metod laboratoryjnych i obliczeniowych opartych, a także zdobyć doświadczenie w prac polowych.

Zarabianie magistra Nauk o Ziemi może być bardzo korzystne dla studentów.Koncentrują się one na poprawę ich umiejętności analityczne, które pomaga w wielu dziedzinach życia. Tytuł magistra daje im przewagę konkurencyjną w życie pracy nad tych, którzy ukończyli jedynie studia licencjackie. Stopień pozwala również absolwentów do pracy na całym świecie.

Ponieważ istnieje ziemia programy naukowe na całym świecie, koszty szkolne mogą różnić się trochę w zależności od programu. Badania różnych szkół, a bezpośredni kontakt z nim, aby dowiedzieć się, co będzie twoje zobowiązania finansowe.

Z Mistrzem w Nauk o Ziemi, istnieje wiele możliwości kariery dla studentów. Absolwenci mogą pracować w zakresie doradztwa, zarządzania środowiskowego, wody i kwestii klimatycznych, pomocy międzynarodowej, planowania ochrony przyrody, rozwoju metod analitycznych oraz danych i badań. Przyszli pracodawcy mogą obejmować powiatu i rad gmin i organizacji pozarządowych. Istnieją możliwości pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Aby pomóc studentom zdobyć dyplom w skuteczny i sprawiedliwy sposób, wiele szkół oferuje zajęcia w trybie online. Te jednostki mogły uczyć się i pracować na własny harmonogram, który uwalnia się więcej czasu, aby założyć rodzinę lub pracy innej pracy. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Magister Nauk Ziemnych (zaawansowane) (MES)

The Australian National University | Science
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Canberra

[+]

[-]

Magister Nauk O Ziemi I Inżynierii

King Abdullah University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy September 2018 Arabia Saudyjska Thuwal + 1 więcej

Program jest bogaty w możliwości, zarówno dla MS, jak i doktorantów. studentów, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod obliczeniowych i zaawansowanych metod analizy danych do badania problemów geofizycznych związanych z procesami atmosferycznymi i cyrkulacją oceanu, badaniami ropy i modelowaniem złoża, procesami trzęsienia ziemi i deformacjami skorupy ziemskiej. Studenci tego programu otrzymują szerokie szkolenie z metod numerycznych, modelowania matematycznego i geofizyki. Studenci MS mają możliwość uczestniczenia w działaniach związanych z badaniami naukowymi, które obejmują modelowanie obliczeniowe i matematyczne lub projekty w terenie (MS z tezą). Ph.D. kandydaci biorący udział w programie prowadzą oryginalne badania. [+]

O PROGRAMIE

Program jest bogaty w możliwości, zarówno dla MS, jak i doktorantów. studentów, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod obliczeniowych i zaawansowanych metod analizy danych do badania problemów geofizycznych związanych z procesami atmosferycznymi i cyrkulacją oceanu, badaniami ropy i modelowaniem złoża, procesami trzęsienia ziemi i deformacjami skorupy ziemskiej. Studenci tego programu otrzymują szerokie szkolenie z metod numerycznych, modelowania matematycznego i geofizyki. Studenci MS mają możliwość uczestniczenia w działaniach związanych z badaniami naukowymi, które obejmują modelowanie obliczeniowe i matematyczne lub projekty w terenie (MS z tezą). Ph.D. kandydaci biorący udział w programie prowadzą oryginalne badania.... [-]


Międzynarodowym Mistrzem W Zaawansowanej Nauki Gliny (iMacs)

University of Poitiers
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Poitiers Portugalia Aveiro Brazylia Porto Alegre Grecja Kreta + 6 więcej

IMac jest zintegrowanym Master of Science zaprojektowane przez 4 instytucje o szerokim zakresie przywództwa w glinie nauki. [+]

ENVIRONMENTS- Geologii Gospodarczej gleba MANAGEMENT-Geotechniki-GEOMATERIAL-nanomateriałów iMac jest zintegrowanym Master of Science zaprojektowane przez 4 instytucje o szerokim zakresie przywództwa w glinie nauki:

Uniwersytet w Poitiers (UP), we Francji (koordynator), Uniwersytet w Aveiro (UA) w Portugalii Politechnika Crete (TUC) (Chania) w Grecji Uniwersytecie Federalnym w Rio Grande do Sul (UFRGS) (Porto Alegre) w Brazylii.

Dlaczego minerały ilaste? Zainteresowanie glinek wynika z ich wspólnej dostępności i ich unikalnych właściwości fizycznych i chemicznych. Żadne inne minerały obecnie przyciągnąć tak wielkie zainteresowanie.

Oprócz ich stosowania konwencjonalnych starożytnych jak cegły, płytki, ceramikę, do powlekania papieru i odpadami ostatnio glinki odkryli wiele nowych zastosowań. Minerały ilaste dostarczyły impuls w technologii, ponieważ są tanie nanomateriały, i jako takie, mają duży potencjał do syntezy nanokompozytów polimer z doskonałymi właściwościami mechanicznymi i termicznymi. Optymalizacja adsorpcji koloidalna i właściwości reologicznych otwiera również perspektywy wykorzystania minerałów ilastych do zastosowań medycznych, kontrola zanieczyszczeń i ochrony środowiska. Minerały ilaste odgrywać rolę w geologii gospodarczej (zarówno jako ważnego zasobu mineralnych iw eksploracji zasobów energii) oraz zarządzania glebą. Gliny mają też wiele negatywnych skutków w inżynierii geotechnicznej, która objawia się w postaci osunięcia się ziemi, lawiny błotne, a pogorszenie materiałów budowlanych na bazie gliny.... [-]