MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Nauki o środowisku w Sydnej 2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Celem programu badania środowiska jest przygotowanie studentów do rozwiązywania problemów środowiskowych. Może to obejmować pracę w rządzie, aby tworzyć nowe prawa i polityki, pracując w systemie prawnym, aby walczyć o przyczynach środowiskowych lub pracujących w dziedzinie ochrony zasobów naturalnych.

 

 

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Jedenaście uniwersytetów w dużej mierze działają w tym mieście. Na przykład popularne University of Sydney, University of New South Wales i Macquarie University znajdują się tutaj.

Studia magisterskie Nauki o środowisku w Sydnej. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki o środowisku w Sydnej.

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Sydnej Filter

Mistrz zarządzania środowiskowego (mem)

Charles Darwin University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Kurs zapewnia kształcenia podyplomowego dla obecnych i przyszłych specjalistów w tle, zasad i praktyk zarządzania środowiskowego, szczególnie w kontekście mokre-suche

Czytaj więcej