MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Nauki o środowisku w Joondalup 2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Cele programu badania środowiska obejmują znalezienie sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, zwiększenie świadomości ekologicznej i zachęcania alternatywnego wykorzystania energii. Głównym celem jest dla studentów, aby dowiedzieć się, jak oceniać i rozwiązywać problemy środowiskowe.

 

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Studia magisterskie Nauki o środowisku w Joondalup. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki o środowisku w Joondalup.

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Joondalup Filter

Magister nauk o środowisku

Edith Cowan University
Magisterskie
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs zapewnia studentom umiejętności i doświadczenie w dziedzinie nauk o środowisku, koncentrując się na zarządzaniu projektami, bezpieczeństwie i higieny pracy, zrównoważonym ...

Czytaj więcej