W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Nauki medyczne i biologiczne w Chile

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Nauki medyczne i biologiczne w Chile

Nauki medyczne i biologiczne

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Nauki medyczne i biologiczne obejmuje wszystkie aspekty badań żywych organizmów, począwszy od zrozumienia genu do ekosystemu zarządzających. Możesz studiować: Anatomical Sciences; zwierząt, roślin i środowiska nauki, biologii molekularnej i komórkowej, a fizjologia.

Chile jest najstarszym systemu edukacji w Ameryce Południowej. Rząd zawsze częściowo finansowane z tego systemu edukacji, zarówno z najtańszych studenta życiu. Uczelnie prowadzące są Universidad de Chile oraz Pontificia Universidad Catolica de Valparaiso.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Chile. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Nauki medyczne i biologiczne w Chile.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Nauki medyczne i biologiczne Chile. Zajrzyj kategorię} Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here