Filter
Studia magisterskie
Ameryce Południowej Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Nauki o życiu w Ameryce Południowej. Szukaj studiów magisterskich w Ameryce Południowej tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

W odniesieniu do badań nauk biologicznych i przyrodniczych, uczniowie mogą skupić się na jednym aspekcie nauk przyrodniczych lub nauki, jak one działają razem, takich jak ochrona środowiska i zdrowia ludzkiego lub biologii i geologii.

Obejmujących wiele krajów i terytoriów wyspiarskich, Ameryka Południowa jest domem dla wielu krajach hiszpańskojęzycznych. Tutaj uczniowie mogą dosłownie chodzić po historii w drodze do klasy i chłonąć kulturę starożytnych społeczeństw. 

Studia magisterskie Nauki o życiu w Ameryce Południowej. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauki o życiu w Ameryce Południowej.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauki o życiu, Ameryce Południowej

Universidad Nacional de La Pampa

Absolwent tej kariery będzie miał teoretyczno-metodyczne i praktyczne szkolenie, z możliwością działania jako czynnik zmian, aby przyczynić się do rozwoju alternatywnych ... [+]

Absolwent tej kariery będzie miał teoretyczno-metodyczne i praktyczne szkolenie, z możliwością działania jako czynnik zmian, aby przyczynić się do rozwoju alternatywnych strategii, które usprawniają systemy produkcyjne z kryteriami środowiskowymi.

„Studia magisterskie w produkcji rolnej w regionach półsuchych” pozwolą jej absolwentom na:

Pogłębić wiedzę na temat działania systemów produkcyjnych w środowiskach półpustynnych.Rozwijanie zdolności do prowadzenia badań naukowych zgodnie z zasadami i podstawami zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do poszerzania wiedzy o produkcji rolnej w tych scenariuszach.Zapewnienie narzędzi do rozwijania zdolności związanych z planowaniem, monitorowaniem i zarządzaniem tymi systemami produkcyjnymi.cele... [-]
Argentyna Santa Rosa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku