MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Nauki ekologiczne Włochy tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Nauka ekologiczna jest przedmiotem akademickiego, która bada, jak organizmy i ich środowisko pracy i rozwijać się razem. Osób włączonych do programu ekologicznego nauki poprawić swoją podstawową wiedzę z zakresu biologii, ekologii, rolnictwa i ekosystemów, a także rozwijanie umiejętności praktyczne w zakresie zarządzania zasobami naturalnym i konserwacji.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Nauki ekologiczne w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Nauki ekologiczne w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Nauki ekologiczne, Włochy Filter

Podstawowe zarządzanie projektami

w.academy
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
96 godziny
Włoski
Ośrodek kształcenia

Głównym celem Master of Waste & Circular Economy Management jest podnoszenie nowych osób zarządzających posiadających umiejętności legislacyjne, techniczne i marketingowe, ...

Czytaj więcej