MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Nauki ekologiczne Umeå tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister Nauk Ekologicznej jest przeznaczona dla osób, które chcą mieć interdyscyplinarne podejście do nauk środowiskowych i nauczyć się lepiej zarządzać naszą interakcję z naturalnego systemu. Oferowany jest zwykle jako jeden rok studiów.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Umeå położony jest w północnej części Szwecji w Vsterbotten County. Jest on skierowany do miasteczka uniwersyteckiego. Ma ponad 100.000 mieszkańców. Posiada 3 uniwersytety, które koncentrują się na badaniach naukowych.

Nauki ekologiczne Umeå. Pobierz wszystkie informacje o Nauki ekologiczne i skontaktować się ze szkołą dla Umeå Nauki ekologiczne bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki ekologiczne, Umeå Filter

Magister nauk o ziemi

Umeå University - Faculty of Science and Technology
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W ramach programu magisterskiego w dziedzinie nauk o ziemi będziesz studiować naturalne procesy ziemskie, zmiany klimatu i wpływ wpływów ludzkich, takich jak zasoby naturalne ...

Czytaj więcej