MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Nauki ekologiczne Rosja tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Magister Nauk zrzesza Ekologicznej elementy wszystkich nauk - biologii, chemii, fizyki i geologii. Programy często obejmują naukę prawa i polityki ochrony środowiska, podejmowanie decyzji, rozwiązywania konfliktów i nauk środowiskowych.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Nauki ekologiczne w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Nauki ekologiczne w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Nauki ekologiczne, Rosja Filter

Master - ekologia i ochrona środowiska

Vladivostok State University of Economics and Service
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Ekologia i ochrona środowiska jest profil, który przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów, które posiadają niezbędne kompetencje Ekologii zorientowanych podejmowania ...

Czytaj więcej