Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Naukai sensoryczne tutaj!

Jeśli kochasz badania i kochasz jedzenie, to Mistrz Sensory Nauki może być właśnie dla Ciebie. Nie tylko można lepiej zrozumieć, w jaki ludzie doświadczają żywności poprzez zmysły, ale wiele różnych drzwi kariery i edukacyjne mogą szybko otwarte dla Ciebie po ukończeniu studiów.

Co to jest Mistrz Sensory nauki? Jest to program studiów, który skupia się na jak ludzie wykorzystują swoje zmysły podczas interakcji z pokarmem. Badania skupiają się na zapachu, smaku i dotyku. Kursy mogą obejmować szeroki zakres tematów, w tym sensorycznych, technik i oceny i badań konsumenckich psychofizyki. Oprócz regularnych kursów wymaganych studenci są zazwyczaj oczekuje, aby zakończyć swój własny projekt badawczy przed ukończeniem. W niektórych przypadkach, projekt badawczy zajmuje większość badań. Programy zazwyczaj jeden rok.

Korzyści do studiowania nauki sensorycznej jest wiele.Studenci lepiej zrozumieć, w jaki ludzie doświadczają żywności, tak aby lepszych produktów na rynku dla konsumentów. Otwiera również wiele drzwi kariery na arenie międzynarodowej, ponieważ wiele żywności i badawcze firmy na całym świecie są zainteresowani absolwentów tej dziedzinie.

Koszt Mistrza w Sensory Nauki w dużej mierze zależy, gdzie studenci zdecydować się na studia i czy zapisać je w programie rocznym lub dwuletnim. Inne czynniki, takie jak mieszkania, żywności i transportu, należy rozważyć, czy studiuje na uczelni. Zbadaj swój program, by zrozumieć wszystkie koszty.

Istnieje wiele możliwości kariery, kiedy unikalny zdecydują się studiować nauki sensorycznej. Absolwenci programu może być w stanie pracować w badania koncentrując się na rozwoju żywności, marketingu i technologii sensorycznej. Firmy spożywcze, a nawet rządowe ośrodki badawcze mogą wynająć studentom Mistrza w Sensory Science. Ukończenie tego stopnia może również doprowadzić uczniów do dalszego kształcenia na studiach doktoranckich.

Studenci zazwyczaj mogą złożyć wniosek online dla obu badań na terenie kampusu i kształcenia na odległość. Najprawdopodobniej trzeba odpis z poprzedniej szkoły dla aplikacji. Wywiad może być również wymagane. Aby uzyskać więcej informacji, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Read More Read Less

2 Results in Naukai sensoryczne

Technical University of Ostrava

Kurs przygotowuje absolwenta do pracy w zawodach paramedycznych jako inżynier biomedyczny. Efekty uczenia się są bardzo wysokiej jakości, a także zawody są regulowane prz ... [+]

Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Badanie Oddział

inżynieria biomedyczna

Oddział Profil

Kurs przygotowuje absolwenta do pracy w zawodach paramedycznych jako inżynier biomedyczny. Efekty uczenia się są bardzo wysokiej jakości, a także zawody są regulowane przez prawo Czeskiej, która informuje, standardów i jakości programu nauczania. Na przykład, absolwenci będą mieć prawo do pracy w specjalnie regulowanych zawodów medycznych w Czechach, uzyskując dyplom w tej dziedzinie, i będzie przygotowany z silną bazą studiów do pracy w wielu częściach świata.

Najważniejsze rezultaty kształcenia

- Znajomość

Kurs dostarcza wiedzy, która stanowi podstawowe informacje potrzebne do praktyki medycznej zawodu technicznego, czyli anatomii, fizjologii i patologii, definicji systemów w pozycji biologicznych, biofizyki i metod fizycznych w terapii. Znaczna część nauczania koncentruje się na przedmiotach technicznych, szczególnie na teorii przetwarzania sygnałów i obrazów, cyfrowego przetwarzania sygnałów i obrazów, a także analizy i interpretacji sygnałów biologicznych. Jeśli chodzi o rozległym obszarze inżynierii biomedycznej, kurs skupia się bardziej szczegółowo na temat inżynierii instrumentu, czyli czujniki biomedyczne; diagnostyczne, terapeutyczne i laboratoryjne aparaty medyczne; Aparatura medyczna i kompleksy. Studenci nabywają podstawową wiedzę w obszarach związanych z funkcjonowaniem placówek medycznych, które są wymagane do jego / jej praktycznej działalności w operacjach medycznych. W odniesieniu do specjalizacji kursu, absolwent posiada - szerokie i głębokie state-of-the-art wiedzy i zrozumienia przedmiotu i zakresu danej branży - szerokim state-of-the-art wiedzy i zrozumienia od teorii, pojęć i metod z branży - zrozumienia możliwości, warunków i ograniczeń stosowania ustaleń związanych z nim gałęzi... [-]

Czechy Ostrava
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Czechy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ostrava
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

To Master przygotowuje do świetlanej przyszłości w fascynujący świat zaawansowanych aplikacji sensorowych. Domeny, która szybko rośnie, zapewniając wszelkiego rodzaju cie ... [+]

Sensor System Engineering: www.hanzegroningen.eu/msse

Pasjonat technologii i inżynierii?

Czy jesteś otwarty, lubisz rozciągnąć granice, aby dowiedzieć się, co tam jest? Można ubiegać się, rozwijanie nowych sposobów, aby przenieść technologię do przodu, szczególnie w dziedzinie zdrowia? Następnie poświęć chwilę, aby rozważyć możliwość dołączenia do nas na jeden rok do zakończenia programu magisterskiego Sensor System Engineering (SSE) jest wyróżnieniem.

Przegląd programu Ogólna wiedza na temat zastosowań czujników potrzebnych do każdego rodzaju specjalizacji Specjalistyczna wiedza z udziałem czujników w dziedzinie zdrowia Zawartość Odznaczenia Projekt praca magisterska (30 ECTS) ... [-]
Niderlandy Groningen
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niderlandy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Groningen
    )

)
1
September 2019
Full-time
1 rok
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku