Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu Muzykologia Walencja

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Muzykologia Walencja

Muzykologia

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Muzykologia obejmuje naukę historii, filozofii i stosowania muzyki z wielu punktowego widzenia. Absolwent studium muzykologiczne może obejmować metody, takie jak tradycyjne i etnograficzne badania, jak również teoria muzykologii, hermeneutyki, i krytyki.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Będąc 3 największe miasto w Hiszpanii, Valencia znajduje się w społeczności Walencji. Jest to miasto portowe handlowa z ponad 1 mln mieszkańców. Ma bogatą kulturę, zabytki oraz muzea. Ma ponad 4 uniwersytety.

W niepełnym wymiarze czasu Muzykologia w Walencja. Pobierz wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu Muzykologia i skontaktować się ze szkołą w Walencja bezpośrednio!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Muzykologia Hiszpania Walencja. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Hiszpania zamiast.

Search for similar programs here