W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Muzyka w Austria

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Muzyka w Austria

Muzyka

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Muzyka jest creative art praktykowane przez muzyków i wykonawców, forma kulturowej interpretacji doświadczanych przez odbiorców na całym świecie i praktyki technicznej polegającej na inżynierię i planu dźwięku.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Austria. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Muzyka w Austria.

Czytaj więcej

Wykształcenie Wyższe W Zakresie Pedagogiki Muzyki

Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat Austria

Umiejętność analizowania prawidłowości w interpretacji różnych stylów utworów muzycznych; obiektywnie ocenić naukę muzyki i twórczego dziedzictwa kompozytora; prowadzenie badań naukowych w pedagogice muzycznej, należy jakościowych i ilościowych metod badawczych; przygotowanie propozycji kulturalnej projektu dla dostępu do finansowania; pracy z programów komputerowych przeznaczonych do muzyki. [+]

Stopień nabyła: Tytułu zawodowego magistra pedagogiki muzyki

Długość studiów: Długość studiów stacjonarnych: 1 rok i 5 miesięcy lub 3 semestry Długość studiów niestacjonarnych: 2 lata lub 4 semestry Przeprowadzanie badań roku badania - październik (wykład wprowadzający, ćwiczenia itp), styczeń, czerwiec, lipiec; 2. roku badania październik, styczeń (obrona pracy Master).

Wymagania dla rozpoczynających program studiów: szkolnictwa wyższego lub zawodowców licencjata i / lub kwalifikacje nauczyciela w różnych tematów związanych z muzyką.

Wymagania dotyczące nabywania kwalifikacji: Kursy akademickie, które zapewniają najnowsze osiągnięcia w teorii i praktyce dziedzinie; - Kursy badań i studiów innowacji; - Praktyki; - Rozwój i obrona pracy master. ... [-]