Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu Molecular Bioscience Hongkong

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Molecular Bioscience Hongkong tutaj

Molecular Bioscience

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Wspólne tematy w programach biologii molekularnej obejmują immunologię, naukę biofilmu i biomateriały. Ukończenie tych programów może stanowić okazję dla studentów, którzy chcą współpracować z czołową dziedziną badań biologicznych i ekologicznych w wymiarze akademickim lub zawodowym.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Top W niepełnym wymiarze czasu Molecular Bioscience w Hongkong. Pobierz wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu Molecular Bioscience i skontaktować się ze szkołą w Hongkong!

Czytaj więcej

MPhil in Chemical and Biomolecular Engineering (Nanotechnology Concentration)

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Hongkong

[+]

uzyskał licencjat z uznanych instytucji lub zatwierdzony równoważny kwalifikacji;

ii. Język angielski Warunki przyjęcia

Trzeba spełnić wymagania języka angielskiego z jednej z następujących osiągnięć biegłości *:

TOEFL-iBT 80 TOEFL PBT-550

* Jeśli twoim pierwszym językiem jest angielski, a twój Studia licencjackie lub równoważne kwalifikacje został wyróżniony przez instytucję gdzie medium wykładowym był angielski, zostanie zniesiona od spełnienia powyższych wymagań angielskim.

Termin aplikacji ... [-]