MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Moda w Ferrara

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Programy Moda może kształcić osoby na różnych aspektach mody i może zapewnić im podejścia projektanta w kierunku tworzenia nowych akcesoriów, odzieży i obuwia. Niektóre programy mogą koncentrować się na tematy, takie jak technologia zaangażowany, sztuki i historii mody.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Moda w %Ferrara. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Moda w Ferrara.

3 Wyniki z Moda, Ferrara Filter

Mistrz w projektowaniu mody

Scuola di Moda Vitali
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
660 godziny
Włoski
Ośrodek kształcenia

Ilustracja moda. Stylizacja mody. Technologia tekstylna. Historia kostiumów. Podstawy i fantazyjne wzornictwo. Techniki wytwarzania i produkcji. Adobe Photoshop, sklepy Kaledo ...

Czytaj więcej

Mistrz wzór maker

Scuola di Moda Vitali
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
480 godziny
Włoski
Ośrodek kształcenia

Przedmioty: Podstawy i fantazyjne podejmowania wzór. Cieniowanie. Wytnij i manifacturing technik Lectra CAD Suite

Czytaj więcej

Magister inżynierii mody

Scuola di Moda Vitali
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
660 godziny
Włoski
Ośrodek kształcenia

Ilustracja moda. Stylizacja mody. Historia kostiumów. Technologia tekstylna. Podstawowy i fantazyjny wzór. Klasyfikacja. Techniki szycia i szycia przemysłowego. Pakiet Lectra ...

Czytaj więcej