MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Moda w Jersey City

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Programy Moda może kształcić osoby na różnych aspektach mody i może zapewnić im podejścia projektanta w kierunku tworzenia nowych akcesoriów, odzieży i obuwia. Niektóre programy mogą koncentrować się na tematy, takie jak technologia zaangażowany, sztuki i historii mody.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Jersey City jest drugim najbardziej zaludnionym w stanie New Jersey. Z populacją prawie 250.000 mieszkańców, miasto ma swój sprawiedliwy udział szkoły wyższe, które ilość do pięciu. New Jersey City University znajduje się tutaj, oferując różnorodne programy.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Moda w %Jersey City. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Moda w Jersey City.

1 Wyniki z Moda, Jersey City Filter

Master of Science in Business of Fashion

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;8 semestry
17 Lis 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Rutgers Business School Master of Science in Business of Fashion to najnowocześniejszy program, który przygotuje Cię do ekscytującej kariery biznesowej w branży modowej. Wypeł ...

Czytaj więcej