Magister Moda w Niemcy - Studia magisterskie

Studia magisterskie Moda w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Moda

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Moda programy mogą pomóc osobom rozwijać swoje unikalne i różne estetyki i wizje i pomagać im, aby włączyć je do kreatywnych i innowacyjnych projektów mody. Trendy mogą być pokryte, jak również różnych tematów w branży mody.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Studia magisterskie Moda w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Moda w Niemcy.

Czytaj więcej

Master Management i marketing w świecie mody, marek mediów

Campus M21
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Munich Nuremberg + 1 więcej

Moda to coś więcej niż Zeitgeist - jest wyrazem stylu życia i osobowości. Kiedy ludzie kupują produkty firmy Apple, Nike czy Prada dziś, biegać po prostu swój styl życia jako wyrażenie siebie. [+]

Master: Zarządzanie i marketing w mody, marek mediów

Lifestyles, TARGET grupach i wiele więcej trybie impulsowym CREATIVE to znacznie więcej niż Zeitgeist - jest wyrazem stylu życia i osobowości. Kiedy ludzie kupują produkty firmy Apple, Nike czy Prada dziś, biegać po prostu swój styl życia jako wyrażenie siebie. Dlatego zarząd mody i marki ma na celu egzekwowania prawa i zarządzania nowymi trendami mody i innowacyjnych marek na rynku. Marki są zawsze instrumenty indywidualnej samodzielnego reprezentowania klientów i służyć różnicowanie życia przez określonego wyboru i preferencji wysokiej jakości produktów. Przy silnych kampanii marketingowych i medialnych do nowych grup docelowych i na rynkach międzynarodowych są często otwierane. Program Master w Campus M21 przygotowuje naukowe i praktyki, zanim się na strategicznych i operacyjnych obowiązków kierowniczych w tych ekscytujących rynkach.... [-]