Magister Moda w Brazylia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Moda w Brazylia. Szukaj studiów magisterskich w Brazylia tutaj!

Moda

Tytuł magistra jest wielokrotnie edukacyjny, który jest po części kontynuacją studiów licencjackich w wielu dziedzinach naukowych. Studenci często są w stanie zdobyć zatrudnienie specjalizują się w określonej dziedzinie.

Czym jest Master Moda w Brazylii? Stopień absolwentem często wiąże się w tej klasie pracy i seminaria Oczywiście, jak również projektów. Studenci często rozwijają portfelami własnych wzorów i uczą się w sposób praktyczny związane z koncepcją wizualną pomysłu do rysunku kroki i wreszcie stworzenie produktu. Studenci będą uczyć się zazwyczaj różne metodologie projektowania i może brać udział w kursach w marketingu mody, jak również. Absolwent może ukończyć kurs z portfelem oryginalnych wzorów i pełną wiedzę o procesie projektowania i branży mody.

Stopień absolwentem ogół daje student hands-on learning możliwości i znajomości wszystkich etapach projektu.Oprócz rozwijania umiejętności praktycznych, absolwent może być dobrze zorientowani w koncepcji mody, które mogą prowadzić do wielu możliwości zatrudnienia.

Koszt Master w stopniu Moda zmienia się w zależności od rodzaju instytucji, długości kursu, cen materiałów i innych czynników. Wielu studentów ubiegać się o pomoc finansową i pożyczek, podczas gdy inni angażują się w badania pracy, aby pomóc zdobyć doświadczenie i zapłacić czesne.

Którzy ukończyli magistra w modzie mają szereg możliwości zatrudnienia dla nich dostępne. Pewna liczba absolwentów pracy w dużych domach i pracowniach projektowych, podczas gdy inni otworzyć własne butiki lub uruchomić własne linie mody. Inni absolwenci mogą pracować dla magazynów mody jako pisarze i redaktorzy, tworzyć wyświetlacze mody w witrynach sklepowych lub stron internetowych, lub tworzyć i produkować pokazy mody. Absolwenci mogą również stać się konsultantów i marketingu mody dla firm.

Istnieje wiele opcji online dostępne i możliwości kształcenia na odległość.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Magister Marketingu Mody

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 400 godziny March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Chcesz się nauczyć marketingu i mody? Chcesz się uczyć mody i lubisz marketing? Jej miejsce jest w IED Rio, w Professional Professional Marketing Master uczysz się marketingu z profesorami, którzy są punktem odniesienia na rynku mody. [+]

W towarzystwie profesjonalistów takich firm jak Vogue i Osklen, student opracuje projekt marketingowo-komunikacyjny dla marki modowej.

Dzięki kilku powiązaniom z rynkiem student będzie miał bieżącą wizję obszaru i będzie mógł zarówno założyć własną markę, jak i dołączyć do działów komunikacji dużych firm modowych.

We współpracy z Levi's, Professional Master in Fashion Marketing oferuje studentom szansę na nawiązanie kontaktu z codziennym życiem jednej z największych firm odzieżowych na świecie.

Podczas całego kursu studenci będą mieli wykłady z profesjonalistami od marki i opracują projekt marketingowy w przestrzeni zaprojektowanej przez firmę tutaj w szkole.... [-]


Studia Podyplomowe W Zakresie Marketingu I Komunikacji Mody

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia São Paulo

Postgraduate Diploma in Fashion Marketingu i Komunikacji di Design Istituto Europeo - IED São Paulo oferuje szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i specyficznej komunikacji dla branży mody. [+]

DLACZEGO?

Sukces rok po roku BIZ, ten post proponuje różne perspektywy dla różnych scenariuszy mody i promuje doświadczenie edukacyjne ukierunkowane na rynek, z ćwiczeń i wykładów renomowanych specjalistów branżowych i akademickich.

Dla kogo?

Specjaliści zainteresowani w promowaniu ich kariery lub bezpośredni lub potencjalny przedsiębiorca komunikat obszar zarządzania i marketingu mody, ceniąc ich potencjał i zbliża swój profil z najbardziej cenionych specjalistów.

JAK?

Program posiada dyscypliny marketingu stosowane do moda, styl życia i trendy, marki, projektowania mody Obrazek Zarządzania komunikacji cyfrowej, zarządzanie kanałami, marketingu strategicznego, Global Business, myśląc, designu i biznesu planu itp... [-]