Filter
Studia magisterskie
Brazylia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Moda w Brazylia. Szukaj studiów magisterskich w Brazylia tutaj!

Tytuł magistra jest wielokrotnie edukacyjny, który jest po części kontynuacją studiów licencjackich w wielu dziedzinach naukowych. Studenci często są w stanie zdobyć zatrudnienie specjalizują się w określonej dziedzinie.

Czym jest Master Moda w Brazylii? Stopień absolwentem często wiąże się w tej klasie pracy i seminaria Oczywiście, jak również projektów. Studenci często rozwijają portfelami własnych wzorów i uczą się w sposób praktyczny związane z koncepcją wizualną pomysłu do rysunku kroki i wreszcie stworzenie produktu. Studenci będą uczyć się zazwyczaj różne metodologie projektowania i może brać udział w kursach w marketingu mody, jak również. Absolwent może ukończyć kurs z portfelem oryginalnych wzorów i pełną wiedzę o procesie projektowania i branży mody.

Stopień absolwentem ogół daje student hands-on learning możliwości i znajomości wszystkich etapach projektu.Oprócz rozwijania umiejętności praktycznych, absolwent może być dobrze zorientowani w koncepcji mody, które mogą prowadzić do wielu możliwości zatrudnienia.

Koszt Master w stopniu Moda zmienia się w zależności od rodzaju instytucji, długości kursu, cen materiałów i innych czynników. Wielu studentów ubiegać się o pomoc finansową i pożyczek, podczas gdy inni angażują się w badania pracy, aby pomóc zdobyć doświadczenie i zapłacić czesne.

Którzy ukończyli magistra w modzie mają szereg możliwości zatrudnienia dla nich dostępne. Pewna liczba absolwentów pracy w dużych domach i pracowniach projektowych, podczas gdy inni otworzyć własne butiki lub uruchomić własne linie mody. Inni absolwenci mogą pracować dla magazynów mody jako pisarze i redaktorzy, tworzyć wyświetlacze mody w witrynach sklepowych lub stron internetowych, lub tworzyć i produkować pokazy mody. Absolwenci mogą również stać się konsultantów i marketingu mody dla firm.

Istnieje wiele opcji online dostępne i możliwości kształcenia na odległość.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Inne możliwe programy w Ameryce Południowej

2 Wyniki z Moda, Brazylia

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Chcesz się nauczyć marketingu i mody? Chcesz się uczyć mody i lubisz marketing? Jej miejsce jest w IED Rio, w Professional Professional Marketing Master uczysz się market ... [+]

TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM. W towarzystwie profesjonalistów takich firm jak Vogue i Osklen, student opracuje projekt marketingowo-komunikacyjny dla marki modowej.

Dzięki kilku powiązaniom z rynkiem student będzie miał bieżącą wizję obszaru i będzie mógł zarówno założyć własną markę, jak i dołączyć do działów komunikacji dużych firm modowych.

We współpracy z Levi's, Professional Master in Fashion Marketing oferuje studentom szansę na nawiązanie kontaktu z codziennym życiem jednej z największych firm odzieżowych na świecie.

Podczas całego kursu studenci będą mieli wykłady z profesjonalistami od marki i opracują projekt marketingowy w przestrzeni zaprojektowanej przez firmę tutaj w szkole.... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
September 2019
Zaoczne
400 godziny
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Podyplomowe studia w zakresie mody modowej i komunikacji w Istituto Europeo di Design - IED São Paulo oferuje szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i komunikacji ... [+]

TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Sukces rok po roku w IED, ten post oferuje różne perspektywy dla różnych scenariuszy mody i promuje zorientowane rynkowo doświadczenie edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów w branży i akademickich.

DLA KOGO?

Profesjonaliści zainteresowani pogłębieniem lub kierowaniem swojej kariery lub potencjalnymi przedsiębiorcami w obszarze zarządzania komunikacją i marketingu mody, doceniając ich potencjał i zbliżając się do profilu najbardziej cenionych profesjonalistów.

JAK TO JEST?

Program przedstawia tematy Marketing Stosowany do Mody, Lifestyle

KURS

Podyplomowe studia z zakresu mody i komunikacji mody oferują różne analizy i perspektywy dotyczące różnych scenariuszy mody oraz promują zorientowane rynkowo doświadczenia edukacyjne, z wykładami i wykładami prowadzonych przez renomowanych specjalistów z branży i środowiska akademickiego.... [-]

Brazylia São Paulo
March 2020
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku